REGULAMIN SERWISOWANIA ALKOMATÓW

REGULAMIN SERWISOWANIA ALKOMATÓW PROMILER

Alkomaty Promiler są serwisowane w Laboratorium Alkotester, największym w Polsce profesjonalnym ośrodkiem serwisowania i kalibracji alkomatów. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży alkomatów gwarantuje, że Twój sprzęt trafia w ręce doświadczonych ekspertów.
Aby utrzymać wysoki standard świadczonych usług, stworzyliśmy szereg zasad serwisowania – Regulamin serwisowania alkomatów. Zapoznaj się z nimi poniżej!

I. NIEUDANA KALIBRACJA – PROCEDURA POSTĘPOWANIA

Niestety nie wszystkie urządzenia posiadają możliwość kalibracji, proszę to wziąć pod uwagę kupując alkomat!

Gdy naprawa alkomatu okaże się nieopłacalna lub nie wyraziłeś zgody na naprawę odpłatną, możesz odebrać swoje urządzenie osobiście w naszej siedzibie w Poznaniu lub możemy go wysłać pod wskazany adres przesyłką kurierską DPD za pobraniem. Koszt odesłania alkomatu to 20 zł brutto .
Czas odpowiedzi klienta do 14 dni od momentu poinformowania przez serwisanta po tym czasie alkomat zostanie zutylizowany.

II. PROCEDURA REKLAMACJI W PRZYPADKU NIEUZASADNIONEJ OPŁATY KALIBRACYJNEJ

Zapłaciłeś za kalibrację, my odesłaliśmy Ci skalibrowany alkomat, a teraz odnalazłeś dowód zakupu?

Jeśli posiadasz dokument (paragon, fakturę, wypełniony kupon 12 miesięcy darmowej kalibracji), który uprawnia Cię do darmowej kalibracji – nic straconego. Sprawdź jak możesz odzyskać koszty kalibracji!

Wariant 1.

Odsyłasz nam: oryginał dowodu zakupu/lub kupon 12 miesięcy kalibracji (uwaga: kupon wypełniony przez sprzedawcę!), swoje dane, numer zgłoszenia serwisowego oraz numer konta, na który mamy przelać zwrot. Następnie anulujemy paragon i zwracamy koszty. To proste!

Wariant 2.

Decydujesz się na nieprzesyłanie dowodu zakupu. Otrzymujesz od nas tzw. kupon reklamacyjny, który uprawnia Cię do następnej darmowej kalibracji alkomatu w ciągu roku. Nawet jeśli prześlesz go nam po pół roku, a okres darmowej kalibracji minął, my wykonamy następną kalibrację tego alkomatu za darmo! Pamiętaj, że kalibracja to nie to samo co serwis i jeśli nie uda nam się skalibrować Twojego alkomatu, obciążymy Cię różnicą kosztów serwisu (nadal 55 zł zostaje w Twojej kieszeni!)*

W przypadku, gdy alkomatu nie uda się skalibrować, a Ty nie zdecydujesz się na wymianę sensora, dajemy Ci rabat 5 % na zakup nowego alkomatu w sklepie stacjonarnym lub na alkotester.pl. Z nami zawsze zyskujesz!
*Przykład: wysłany alkomat nie udało się skalibrować, ale zdecydowałeś się na naprawę, np. wymianę sensora, które wg cennika kosztuje 99 zł. Odeślemy do Ciebie alkomat z wymienionym sensorem, a koszt naprawy pomniejszymy o wartość darmowej kalibracji (np. 55 zł, a więc zapłacisz tylko 44 zł!).

III. ALKOMATY PRZESYŁANE NA SERWIS

Alkomat przekazywane lub przesyłane do serwisu powinny być czyste. W przypadku otrzymania brudnego urządzenia mogą zostać naliczone dodatkowe koszty czyszczenia w wysokości 20 zł brutto.

IV. ALKOMATY POZOSTAWIONE W SERWISIE

W przypadku, gdy klient nie odbierze alkomatu bądź nie przekaże informacji o odesłaniu (lub dalszej drodze postępowania z alkomatem) na wskazany adres w ciągu 6 miesięcy, serwis rości sobie prawo do utylizacji pozostawionego urządzenia.

 

przycisk.png

 

PROCEDURA:

 

 

 

 

 

 

 

Wypełnij i wyślij formularz serwisowy. Na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie wraz z adresem do wysyłki.

 

 

 

 

 
 

 

Do koperty bąbelkowej włóż dowód zakupu, kartę gwarancyjną i alkomat. Pamiętaj również o zabezpieczeniu alkomatu przed uszkodzeniem.

 

 

 

 

 

 

 


Etykietę z adresem wysyłki otrzymałeś na e-mail po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.”Wystarczy nakleić ją na przesyłkę, udać się do najbliższej placówki Poczty i nadać ją jako listy polecony.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Na podany w formularzu numer telefonu wyślemy SMS z informacją o otrzymaniu Twojej paczki przez nasz serwis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz serwis odeśle skalibrowany alkomat wraz z raportem kalibracji w ciągu 7-14 dni roboczych.
O wysyłce poinformujemy Cię przez SMS